Kontaktpersoner

Har du frågor om anslag eller forskningsprojekt vi finansierar kan du kontakta oss på FoU-avdelningen. E-post av generell karaktär kan du skicka till fou@afaforsakring.se.

Ingrid Norfors

Ingrid.Norfors@afaforsakring.se 08-696 48 12

Assistent/administratör 

Frågor om ekonomi/administration

Barbro Jacobsson

Barbro.Jacobsson@afaforsakring.se 08-696 49 25

FoU-Handläggare

Frågor gällande de öppna utlysningarna

Maria Schütt

Maria.Schutt@afaforsakring.se 08-696 49 74

FoU-Handläggare

Frida Winnerstig

frida.winnerstig@afaforsakring.se 08-696 45 98

FoU-Handläggare

Monica Heljebrandt

monica.heljebrandt@afaforsakring.se 08-696 48 92

Administratör

Emma Aronsson

emma.aronsson@afaforsakring.se 08-696 44 39

Administratör